Czwartek, 24 maja 2018 roku        

Intencje mszalne

NIEDZIELA   20.05    Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7.30
za zm. Otto Lukaska
9.00
1. Dzięk.-błag. w int. ks. Sławomira Młodzika oraz księży pracujących w naszej parafii
2. Dzięk.-błag. o zdrowie i Boże błog. dla Wiktorii Zięciny w 18 rocz. urodzin.
10.30
I Komunia Święta – SP Europejczyk
12.00
I Komunia Święta – SP im. Kopalińskiego
18.00
za zm. Jadwigę Luchowiec
19.30
Dzięk.-błag. w int. Jadwigi z ok. urodzin

Poniedziałek   21.05   Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
6.00
za zm. Halinę Wróbel
18.00
1. za zm. Barbarę (Irenę) Galoch
2. za zm. Franciszka Jurzaka
3. za zm. Kazimierza Hodanę

Wtorek  22.05
6.00
1. O szczęśliwy przebieg operacji dla Rozalii Chrobak
2. za zm. Wandę Stachowską
18.00
1. za zm. Wiesławę Pawełczyk
2. za zm. Helenę i Witolda Grygielów
3. za zm. Henryka Pawlusa

Środa  23.05

6.00
za zm. Zdzisława Potempę
18.00
1. za zm. Lieselotte Baus
2. za zm. Józefę Pańczyk i Marka Potempę
3. za zm. Jana Gaszka i rodziców z obu stron
4. za zm. Zbigniewa Kaszubiaka
5. za zm. Teresę Sadowską
6. za zm. Eugeniusza Wojniusza
7. za zm. Józefę Suską

Czwartek  24.05   Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego kapłana
6.00
za zm. Elżbietę Paluch
18.00
1. za zm. Kazimierę Korzonkiewicz
2. za zm. Bolesławę Duda
3. za zm. rodziców Helenę i Adama oraz zm. z rodziny Magów i Owczarzów
4. za zm. Halinę Rybińską

Piątek  25.05
6.00
za zm. Jadwigę Biegun
18.00
1. za zm. Weronikę Dziedzic
2. za zm. Wandę Kurowską
3. za zm. rodziców Mariana i Katarzynę Kubów oraz brata Oktawiana
4. za zm. Franciszkę Maga
5. za zm. Witolda Grygiela

Sobota  26.05    Wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana
6.00
za zm. Genowefę Nowicką
14.00
W intencji nowożeńców: Karolina Adamiec i Marcin Błacha
18.00
1. za zm. rodziców Annę i Władysława Olejaków
2. za zm. Martę Zwolińską
3. za zm. Bronisławę i Alojzego Wolasów z rodzicami i rodzeństwem
4. za zm. Krystynę Mędrzak-Synecką

NIEDZIELA   27.05    Uroczystość Najświętszej Trójcy – odpust parafialny
7.30
za zm. Leszka Wiśniewskiego
9.00
I Komunia Święta – SP 3
10.30
Chrzty: 1. Michał Adam Bargiel 2. Maja Szatkowska 3. Tymoteusz Stefan Małysz
12.00
Suma Odpustowa
18.00
za zm. Marię i Maksymiliana Lajbig
19.30
za zm. Józefa Adamca i Andrzeja Adamca w 23 rocz. śm.

Maluchy w dawnej plebanii

Poświęcenie siedziby przedszkola katolickiego

Logowanie