Niedziela, 28 maja 2017 roku        

Intencje mszalne

NIEDZIELA 28.05
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7.30
za zm. Krystynę i Rudolfa Marszałków oraz Kazimierza Hodanę
9.00
1. Dzięk.-błag. w int. Magdaleny z ok. 25 rocz. urodzin
2. za zm. Emilię i Franciszka Kremiec
10.30
Chrzest: Nadia Alicja Mrózek i Roczki: Ania Chęcińska, Martyna Brańka
12.00
I Komunia Święta – SP im. Kopalińskiego
18.00
1. za zm. Reginę i Mariana Kuc
2. za zm. Wiesławę Demkowicz
19.30
za zm. Ewę Kowalską

Poniedziałek  29.05
Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej

6.00
za zm. Magdalenę Koller
18.00
1. Dzięk.-błag. o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Austina, brata Stevena oraz ich rodziców
2. za zm. Adama Podsiadło
3. za zm. Józefa Powszeka
4. za zm. Barbarę Paluch

Wtorek  30.05
Wspomnienie Św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika, patrona diecezji

6.00
1. za zm. Justynę Bączek
2. za zm. Zofię Siarok
8.30
Msza św. KTK
18.00
1. za zm. rodziców Ludwikę i Antoniego Koniecznych
2. za zm. Marię, Alfredę i Franciszka Kowalczyków, rodziców i rodzeństwo
3. za zm. Elżbietę Wysocką

Środa  31.05
Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

6.00
za zm. Helenę i Józefa Kropaczów
18.00
1. za zm. Zdzisława Darasza
2. za zm. Stanisława Kucharczyka
3. za zm. Stanisława Zacnego
4. za zm. Jacka Kubisia
5. za zm. w miesiącu maju

Czwartek  1.06
Wspomnienie Św. Justyna, męczennika

6.00
w intencji kapłanów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
18.00
1. za zm. Alicję Szulakowską w 3 rocz. śm.
2. za zm. Monikę i Jana Kruszyńskich
3. za zm. Marię Musioł
4. za zm. Józefa Byrdy

Piątek  2.06
6.00
za zm. Dinę Perlini
9.00
za zm. Otylię Semenowicz
16.30
W int. dzieci
18.00
1. O Boże błog. i potrzebne łaski na drogę życia małżeńskiego dla Doroty i Łukasza
2. za zm. Władysławę Hetnał
3. za zm.  Julię Kołodziej-Kuś
4. za zm. Zofię Stolińską

Sobota  3.06
Wspomnienie Św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

6.00
1. za zm. Karola Gluzę
14.00
W intencji nowożeńców: Agnieszka Neuman i Robert Schromm
15.00
W intencji nowożeńców: Renata Skoczylas i Mark Brocklesby
18.00
1. za zm. Jacka Piwowarskiego
2. za zm. Halinę Szczęch
3. za zm. Matyldę Kaźmierczak

NIEDZIELA 4.06
UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.30
za zm. Leszka Wiśniewskiego
9.00
O Boże błog. dla dzieci i wnuków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
10.30
1. Dzięk.-błag. o Boże błogosł. dla Damiana i Renaty z ok. 1 rocz. ślubu oraz syna Dawida
12.00
za zm. Rudolfa Szczerbaka
18.00
1. za zm. męża Tadeusza Jóźwika
2. za zm. Agatę Mróz-Olszewską w 9 rocz. śm.
19.30
za zm. Hannę Opalińską

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Logowanie