Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Różaniec

Myśli o różańcu
Różańcem twoim możesz stworzyć dzieje.

Czytaj więcej

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Najświętszy Sakrament
wystawiony w kaplicy bocznej
po Mszy św. porannej

Czytaj więcej

Sobota, 16 grudnia 2017 roku        

Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II

Posłuchaj homilię wygłoszoną 12 czerwca 2011 przez ks. dra Tomasza Jaklewicza

12 czerwca w niedzielę Zesłania Ducha Świętego gościliśmy w naszej parafii ks. dra Tomasza Jaklewicza, redaktora Gościa Niedzielnego, który głosił słowo Boże a na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcił płaskorzeźbę Błogosławionego Jana Pawła II. Tym samym rozpoczął się cykl comiesięcznych spotkań podczas których będziemy się pochylać nad życiem i nauczaniem błogosławionego papieża Polaka. "Słowa Jana Pawła II są wciąż aktualne i bardzo ważne, dlatego chcemy w różnych formach będziemy się starać jego nauczanie przypominać. Będą to spotkania, wykłady dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych." - powiedział proboszcz ks. Józef Oleszko. Tablicę wykonał Jacek Grabowski a ufundowali rodzice dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej oraz parafia.
Ubogaceniem uroczystości był występ Ewy Urygi oraz Janusza Kohuta z utworami, które przed laty mieli okazję wykonać przed Janem Pawłem II.

Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II Poświęcenie płaskorzeźby Jana Pawła II

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 65 gości 

Logowanie