Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Sobota, 19 października 2019 roku        

Odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej

Homilię 19 czerwca wygłosił ks. Benedykt Flasiński ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Św. Wincentego a Paulo

ZOBACZ RELACJĘ FILMOWĄ

W niedzielę, 19 czerwca przypadła uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu kończył się czas spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej oraz przeżywaliśmy nasze parafialne święto odpustowe. Kazanie wygłosi Ks. Benedykt Flasiński ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Św. Wincentego a Paulo. W święto odpustowe nawiedziły naszą parafię relikwie Św. Wincentego oraz Św. Ludwiki de Marillac, Apostołów Miłości Miłosiernej wobec ludzi ubogich, chorych, potrzebujących opieki. Suma odpustowa w intencji wszystkich Parafian, dobrodziejów naszego kościoła została odprawiona o godz. 12.00.

Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny Odpust parafialny

Maluchy w dawnej plebanii

Poświęcenie siedziby przedszkola katolickiego

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 61 gości 

Logowanie