Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Sobota, 19 października 2019 roku        

Dziękujemy za dar pielgrzymki do Ziemi Świętej

Dziękujemy za dar pielgrzymki w Roku Wiary do Ziemi Świętej. Pamiętaliśmy o całej naszej parafii. W wielu ważnych miejscach związanych z życiem Pana Jezusa i wspólnotą Kościoła modliliśmy się za całą naszą parafię. Zachęcam uczestników pielgrzymki do dzielenia się swoimi wrażeniami i przeżyciami. Jeszcze raz wszystkich uczestników pielgrzymki pozdrawiam i dziękuję za wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia na spotkaniu popielgrzymkowym w kwietyniu (po Wielkanocy).
ks. Józef Oleszko.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 93 gości 

Logowanie