Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Różaniec

Myśli o różańcu
Różańcem twoim możesz stworzyć dzieje.

Czytaj więcej

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Najświętszy Sakrament
wystawiony w kaplicy bocznej
po Mszy św. porannej

Czytaj więcej

Czwartek, 22 marca 2018 roku        

Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

Po IV Niedzieli Wielkiego Postu - od poniedziałku do środy przeżywaliśmy w naszym kościele parafialnym rekolekcje szkolne. Odbywały się w trzech grupach wiekowych.Uczniowie klas od I do III mieli spotkania o godz. 8.00; uczniowie klas od IV do VI o godz. 10.00; zaś uczniowie klas gimnazjalnych o godz. 12.00. Spotkania prowadził ks. Piotr Hoffmann, diecezjalny duszpasterz młodzieży i koordynator Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji. Bardzo dziękujemy wszystkim katechetom, nauczycielom i opiekunom za pomoc w czasie rekolekcyjnych spotkań. Panu Maciejowi Leśniakowi za oprawę muzyczną.
Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje Szkolne rekolekcje

Maluchy w dawnej plebanii

Poświęcenie siedziby przedszkola katolickiego

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 72 gości 

Logowanie