Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Różaniec

Myśli o różańcu
Różańcem twoim możesz stworzyć dzieje.

Czytaj więcej

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Najświętszy Sakrament
wystawiony w kaplicy bocznej
po Mszy św. porannej

Czytaj więcej

Czwartek, 22 marca 2018 roku        

Podbeskidzkie Wiosenne Senioralia na sportowo

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Serce dla Serca” przy Parafii Św. Trójcy w Bielsku Białej w dniach 11-13 marca 2016r w Lalikach zorganizował imprezę Podbeskidzkie Wiosenne Senioralia na sportowo. W imprezie uczestniczyło 120 osób w tym ponad 100 podbeskidzkich seniorów. Ruch to zdrowie bez względu na wiek, dlatego też impreza była promocją aktywnego wypoczynku ludzi starszych i niepełnosprawnych. Wystawione reprezentacje seniorów podzielono na 5 dwudziesto osobowych drużyn, które rywalizowały wzajemnie ze sobą w rozgrywkach turniejowych (lekkoatletyczne, zręcznościowe , zwinnościowe, rzutno-bieżne) oraz rozgrywkach piłkarskich. Drużyna ze Związku Emerytów i Rencistów – Oddział w Kozach wywalczyła Puchar Posła Jacka Falfusa, zaś drużyna ze Stowarzyszenia „Serce dla Serca wywalczyła Puchar Księdza Prałata Józefa Oleszki. Mistrzami sportów halowych zostali – w kategorii kobiet: Pani Łucja Gandor z „Serce dla Serca” w Bielsku Białej oraz Pan Jerzy Sztafiński ze Związku Emerytów i Rencistów w Kozach. Otrzymali oni puchary i pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali medale i dyplomy oraz słodkie upominki. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy i słodkie upominki. Na zakończenie zmagań turniejowych Ksiądz Prałat Józef Oleszko odprawił na Sali gimnastycznej Mszę Świętą w której wzięli udział wszyscy uczestnicy imprezy, zaproszeni goście i młodzież szkolna.
Senioralia Senioralia Senioralia Senioralia

Maluchy w dawnej plebanii

Poświęcenie siedziby przedszkola katolickiego

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 73 gości 

Logowanie