Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Wtorek, 17 lipca 2018 roku        

Podbeskidzkie Wiosenne Senioralia na sportowo

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Serce dla Serca” przy Parafii Św. Trójcy w Bielsku Białej w dniach 11-13 marca 2016r w Lalikach zorganizował imprezę Podbeskidzkie Wiosenne Senioralia na sportowo. W imprezie uczestniczyło 120 osób w tym ponad 100 podbeskidzkich seniorów. Ruch to zdrowie bez względu na wiek, dlatego też impreza była promocją aktywnego wypoczynku ludzi starszych i niepełnosprawnych. Wystawione reprezentacje seniorów podzielono na 5 dwudziesto osobowych drużyn, które rywalizowały wzajemnie ze sobą w rozgrywkach turniejowych (lekkoatletyczne, zręcznościowe , zwinnościowe, rzutno-bieżne) oraz rozgrywkach piłkarskich. Drużyna ze Związku Emerytów i Rencistów – Oddział w Kozach wywalczyła Puchar Posła Jacka Falfusa, zaś drużyna ze Stowarzyszenia „Serce dla Serca wywalczyła Puchar Księdza Prałata Józefa Oleszki. Mistrzami sportów halowych zostali – w kategorii kobiet: Pani Łucja Gandor z „Serce dla Serca” w Bielsku Białej oraz Pan Jerzy Sztafiński ze Związku Emerytów i Rencistów w Kozach. Otrzymali oni puchary i pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali medale i dyplomy oraz słodkie upominki. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy i słodkie upominki. Na zakończenie zmagań turniejowych Ksiądz Prałat Józef Oleszko odprawił na Sali gimnastycznej Mszę Świętą w której wzięli udział wszyscy uczestnicy imprezy, zaproszeni goście i młodzież szkolna.
Senioralia Senioralia Senioralia Senioralia

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 23 gości 

Logowanie