Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Wtorek, 17 lipca 2018 roku        

Zapraszamy na roraty

W niedzielę, 27 listopada rozpoczął się okres Adwentu, radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
Zapraszamy do owocnego przeżycia tego okresu w naszej wspólnocie parafialnej. Wszystkich parafian a zwłaszcza dzieci zapraszamy na Msze św. roratnie, które będą sprawowane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz.17.30.
Hasłem tegorocznych rorat będzie "Odkrywcy skarbów diecezji bielsko-żywieckiej"
Przeżywane roraty zostały pomyślane i opracowane jako pierwszy etap świętowania Jubileuszu istnienia Diecezji.
Zapraszając dzieci i młodzież na tradycyjne roraty oferujemy im możliwość spotkania z bogactwem wspólnoty naszego kościoła Bielsko-Żywieckiego. Dlatego tytuł tegorocznych rorat brzmi Odkrywcy Skarbów Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


Tegoroczne roraty zakończą się wyjątkowym losowaniem nagród: Dla uczestników rorat przewidziana jest możliwość wzięcia udziału w ogólnodiecezjalnym losowaniu Jubileuszowej Nagrody. Losowanie tej nagrody będzie mieć dwa etapy:
1. Parafialny
Dzieci, które będą obecne na wszystkich roratach i zbiorą „skarby diecezji” czyli na swojej mapie uczestnika wkleją wszystkie obrazki wezmą udział w losowaniu parafialnym. Spośród nich na parafii zostanie wyłoniona trójka zwycięzców.
2. Diecezjalny
6 stycznia 2017r w czasie Orszaku Trzech Króli spośród nadesłanych zgłoszeń wylosowanych zostanie 25 zwycięzców, którzy otrzymają Nagrodę Diecezjalną za udział w roratach (pielgrzymka do Niepokalanowa wraz opiekunem-rodzicem).

Podczas każdego spotkania na Roratach dzieci będą losować nagrody ufundowane przez Caritas parafialną, której już dziś dziękujemy za pomoc i wielkoduszność
Każdy ma szansę!

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 26 gości 

Logowanie