Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Różaniec

Myśli o różańcu
Różańcem twoim możesz stworzyć dzieje.

Czytaj więcej

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Najświętszy Sakrament
wystawiony w kaplicy bocznej
po Mszy św. porannej

Czytaj więcej

Czwartek, 22 marca 2018 roku        

Zapraszamy na roraty

W niedzielę, 27 listopada rozpoczął się okres Adwentu, radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
Zapraszamy do owocnego przeżycia tego okresu w naszej wspólnocie parafialnej. Wszystkich parafian a zwłaszcza dzieci zapraszamy na Msze św. roratnie, które będą sprawowane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz.17.30.
Hasłem tegorocznych rorat będzie "Odkrywcy skarbów diecezji bielsko-żywieckiej"
Przeżywane roraty zostały pomyślane i opracowane jako pierwszy etap świętowania Jubileuszu istnienia Diecezji.
Zapraszając dzieci i młodzież na tradycyjne roraty oferujemy im możliwość spotkania z bogactwem wspólnoty naszego kościoła Bielsko-Żywieckiego. Dlatego tytuł tegorocznych rorat brzmi Odkrywcy Skarbów Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


Tegoroczne roraty zakończą się wyjątkowym losowaniem nagród: Dla uczestników rorat przewidziana jest możliwość wzięcia udziału w ogólnodiecezjalnym losowaniu Jubileuszowej Nagrody. Losowanie tej nagrody będzie mieć dwa etapy:
1. Parafialny
Dzieci, które będą obecne na wszystkich roratach i zbiorą „skarby diecezji” czyli na swojej mapie uczestnika wkleją wszystkie obrazki wezmą udział w losowaniu parafialnym. Spośród nich na parafii zostanie wyłoniona trójka zwycięzców.
2. Diecezjalny
6 stycznia 2017r w czasie Orszaku Trzech Króli spośród nadesłanych zgłoszeń wylosowanych zostanie 25 zwycięzców, którzy otrzymają Nagrodę Diecezjalną za udział w roratach (pielgrzymka do Niepokalanowa wraz opiekunem-rodzicem).

Podczas każdego spotkania na Roratach dzieci będą losować nagrody ufundowane przez Caritas parafialną, której już dziś dziękujemy za pomoc i wielkoduszność
Każdy ma szansę!

Maluchy w dawnej plebanii

Poświęcenie siedziby przedszkola katolickiego

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 74 gości 

Logowanie