Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Środa, 23 stycznia 2019 roku        

Jasełka dla nauczycieli, rodziców oraz dziadków

Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka

W niedzielę, 8 stycznia 2017 r. przeżyliśmy w naszym kościele spotkanie z uczniami Szkoły Dwujęzycznej im. Władysława Kopalińskiego, ich rodzicami i dziadkami oraz z nauczycielami. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 15.00. Czas Bożego Narodzenia to szczególny moment, kiedy doświadczamy ciepła rodziny i bliskich. Modliliśmy się przede wszystkim o to, abyśmy wiarą umieli się dzielić i żyć w naszych wspólnotach w miłości i pokoju.
Po Mszy św. uczniowie pod opieką swoich wychowawców przedstawili Jasełka. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie od klasy I do III, którzy wcześniej przygotowali się do występu. Cały trud i piękno tego spotkania zostało zadedykowany Babciom i Dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta. Na twarzach rodziców i dziadków było widoczne wzruszenie i radość z występu swoich pociech.
Pragnę gorąco podziękować Dyrekcji oraz Nauczycielom za podjęcie tej inicjatywy i wszelki trud włożony w przygotowanie dzieci. Dziękujemy rodzicom za piękne stroje, które ubogaciły występ.
Przy okazji pragnę bardzo podziękować Rodzicom dzieci za przekazane przed Świętami Bożego Narodzenia artykuły spożywcze, które zostały przekazane w paczkach świątecznych ludziom biednym, chorym i samotnym. Rodzice już od wielu lat na ten apel odpowiadają bardzo hojnie. Dziękuję za każdy najmniejszy gest solidarności i jedności z ludźmi, którzy z różnych powodów czują biedę duchową czy materialną.
Niech Boże Dziecię błogosławi społeczności szkolnej, wszystkim rodzinom i prowadzi nas w Nowym Roku.
Wdzięczny ks. proboszcz Józef Oleszko

Wołanie do Pana Boga

Wspólnota „Nowy Lud” przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 91 gości 

Logowanie