Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Środa, 23 stycznia 2019 roku        

Parafialny kulig w Lalikach

Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach Parafialny kulig w Lalikach

W sobotę, 11 lutego 2017 r. zorganizowaliśmy parafialny wyjazd do Lalik. W sposób szczególny zostały zaproszone dzieci, które uczestniczyły w spotkaniach roratnich, ministranci oraz rodzice. W sumie zgłosiło się 65 osób.
Po przyjedzie do Lalik została odprawiona Msza św. Ks. proboszcz Józef modlił się w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, zaś ks. Wiesław polecał Bogu wszystkich chorych i starszych parafian oraz tych, którzy się nimi opiekują. Potem był czas na kawę lub herbatkę i oczywiście pachnące, domowe ciasto.
Następnie w pięciu zaprzęgach konnych przejechaliśmy malowniczą trasę, aby dotrzeć na wielką polanę. Nie brakowało na niej śniegu. Dzieci przeżyły wspaniały czas zabawy na śniegu. Smakowała też kiełbasa z grilla i pieczony chleb przygotowany przez rodziców lub samodzielnie przez dzieci.
Po powrocie do zajazdu „Na Gronicku” czekał na nas dwudaniowy obiad. Pani Basia Kamińska właścicielka zajazdu smacznie gotuje i jak zawsze jest bardzo gościnna.
Po obiedzie odbyły się zawody zjazdu na listkach. Podziwialiśmy zwinność i radość dzieci w czasie tej zabawy.
Wróciliśmy do parafii przed godziną 17.00. W drodze powrotnej w autobusie i busie powierzyliśmy się Bożemu Miłosierdziu odmawiając wspólnie Koronkę.
Dziękujemy Bogu i ludziom za pięknie przeżyty czas. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w parafialnym kuligu w przyszłym roku.

Maluchy w dawnej plebanii

Poświęcenie siedziby przedszkola katolickiego

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 113 gości 

Logowanie