Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Różaniec

Myśli o różańcu
Różańcem twoim możesz stworzyć dzieje.

Czytaj więcej

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Najświętszy Sakrament
wystawiony w kaplicy bocznej
po Mszy św. porannej

Czytaj więcej

Czwartek, 22 marca 2018 roku        

Tydzień z Ewangelią 2017

W dniach 23 września – 8 października 2017 r. trwać będzie XVI Tydzień z Ewangelią pod hasłem IDŹ NA CAŁOŚĆ. Wydarzenie zainaugurujemy Jubileuszem Ruchów Charyzmatycznych, który odbędzie się w sobotę 23 września br. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej (rozpoczęcie o godzinie 10:00). W ramach Tygodnia z Ewangelią odbędą się niedziele ewangelizacyjne, rekolekcje parafialne, katechezy, ewangelizacje uliczne, spotkania, świadectwa, koncerty i wiele innych inicjatyw.

Serdecznie zapraszamy na koncert ewangelizacyjny w którym wystąpią: Tau, Bęsiu, Dj Yonas, Anti Babylon System. Koncert odbędzie się w środę, 27 września br., o godzinie 18:00 w Clubie RudeBoy w Bielsku-Białej, ul.1 Maja 20. WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy do modlitwy za prowadzących i uczestników ewangelizacji naszej parafii, która rozpocznie się w niedzielę, 24 września br. Słowo Boże w ciągu całej niedzieli będzie głosił ks. Marcin Hałas. Spotkania ewangelizacyjne dla uczestników chcących pogłębić swoje życie religijne będą w każdą środę (od 4 października do 29 listopada) o godz. 19.00. Prowadzącym Seminarium Odnowy Wiary będzie ks. Marcin Hałas wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym Nowy Lud działającą przy naszej parafii.

Wspólnota cywili i wojskowych

Bielska parafia Trójcy Przenajświętszej istnieje od pięćdziesięciu lat. Jednak ośmiokrotnie dłuższą, burzliwą i bogatą historię ma kościół, służący tej wspólnocie.

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 51 gości 

Logowanie