Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Piątek, 19 kwietnia 2019 roku        

Tydzień z Ewangelią 2017

W dniach 23 września – 8 października 2017 r. trwać będzie XVI Tydzień z Ewangelią pod hasłem IDŹ NA CAŁOŚĆ. Wydarzenie zainaugurujemy Jubileuszem Ruchów Charyzmatycznych, który odbędzie się w sobotę 23 września br. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej (rozpoczęcie o godzinie 10:00). W ramach Tygodnia z Ewangelią odbędą się niedziele ewangelizacyjne, rekolekcje parafialne, katechezy, ewangelizacje uliczne, spotkania, świadectwa, koncerty i wiele innych inicjatyw.

Serdecznie zapraszamy na koncert ewangelizacyjny w którym wystąpią: Tau, Bęsiu, Dj Yonas, Anti Babylon System. Koncert odbędzie się w środę, 27 września br., o godzinie 18:00 w Clubie RudeBoy w Bielsku-Białej, ul.1 Maja 20. WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy do modlitwy za prowadzących i uczestników ewangelizacji naszej parafii, która rozpocznie się w niedzielę, 24 września br. Słowo Boże w ciągu całej niedzieli będzie głosił ks. Marcin Hałas. Spotkania ewangelizacyjne dla uczestników chcących pogłębić swoje życie religijne będą w każdą środę (od 4 października do 29 listopada) o godz. 19.00. Prowadzącym Seminarium Odnowy Wiary będzie ks. Marcin Hałas wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym Nowy Lud działającą przy naszej parafii.

Wspólnota cywili i wojskowych

Bielska parafia Trójcy Przenajświętszej istnieje od pięćdziesięciu lat. Jednak ośmiokrotnie dłuższą, burzliwą i bogatą historię ma kościół, służący tej wspólnocie.

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 12 gości 

Logowanie