Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Sobota, 19 października 2019 roku        

Dziękuję za przekazane życzenia i życzliwość

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za modlitwę w mojej intencji - za Mszę św. z okazji moich 60-tych urodzin.
Bardzo cieszę się, że mogłem ją sprawować wraz z moimi aktualnymi wikariuszami (ks. Wiesławem, ks. Wojciechem i ks. Romanem), byłymi wikariuszami (ks. Piotrem, ks. Jerzym, ks. Mirosławem i ks. Wiesławem), dziękuję za przekazane życzenia od ks. Jacka i ks. Ryszarda. Cieszę się, że w czasie Mszy św. byli ze mną moi przyjaciele ks. Witold Grzomba i ks. Antoni Młoczek, a także pochodzący z naszej parafii ks. Sławek.
Dziękuję za życzenia i prezenty - dzieciom z Przedszkola Katolickiego Św. Rodziny wraz z rodzicami i wychowawcami, uczniom ze Szkoły Podstawowej Nr 3 i Nr 2 wraz z katechetami; uczniom ze Szkoły Dwujęzycznej im. Kopalińskiego wraz z nauczycielami; uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych; Kręgowi Biblijnemu, Chórowi Parafialnemu; Odnowie w Duchu Świętym, naszemu Rysiowi, członkom Stowarzyszenia "Serce dla Serca" wraz z wolontariuszami; uczestnikom programu ASOS (Aktywizacja Społeczna Osób Starszych) z Kóz i Środowiskowego Centrum Pomocy w Bielsku-Białej. Dziękuję wszystkim współpracownikom i Drogim Parafianom za wszelką życzliwość i okazaną dobroć. Wiersz, który wypowiedziała - jak zawsze nasza Ania - jest dla mnie zachętą do dalszej pracy dla dobra wspólnoty, dla której pragnę być Ojcem i Przyjacielem.
Wdzięczny ks. Józef

60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza 60 lat ks. proboszcza

Wspólnota cywili i wojskowych

Bielska parafia Trójcy Przenajświętszej istnieje od pięćdziesięciu lat. Jednak ośmiokrotnie dłuższą, burzliwą i bogatą historię ma kościół, służący tej wspólnocie.

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 92 gości 

Logowanie