Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Sobota, 19 października 2019 roku        

Listy dzieci naszej parafii do św. Józefa

Proszę Cię o to, żebym była odważna i miała dużo przyjaciół. Pomóż mi się dobrze przygotować do I Komunii Świętej. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz w trudnych sytuacjach.
Zosia

Drogi Św. Józefie! Orędowniku spraw trudnych. Piszę do Ciebie, aby prosić o opiekę nad moimi rodzicami i siostrami. Proszę o ich szczęśliwy powrót do domu na Święta...Wierzę w Twoją pomoc. Z góry za nią dziękuję.
Matylda

Św. Józefie! Proszę Cię o dobrze spędzony czas z rodziną oraz o dobre oceny i fajne prezenty.
Ewelina

Drogi Św. Józefie! Chciałabym Cię prosić o lepsze relacje z siostrą i tatą. Wiem, że sam byłeś tatą Pana Jezusa, dlatego wierzę, że gdy się pomodlisz mója tata stanie się taki sam.
Barbara

Święty Józefie proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, o pomoc w nauce. Proszę Cię też o miłych ludzi wokół mnie i o to, żebyś mi pomagał w trudnych sytuacjach.
Jakub

Kochany Święty Józefie! Ty jesteś patronem rodzin. Proszę Cię za wszystkie rodziny na całym świecie. Dziękuję Ci, że opiekujesz się moją rodziną. Św. Józefie módl się za nami!
Sam wiesz kto.

Drogi Św. Józefie! Piszę do Ciebie, ponieważ proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny, jak i o to, aby babcia miała zdrowe nóżki. Bardzo Cię lubię!
Nadia

Św. Józefie Opiekunie małego Jezusa! Proszę Cię, abyś opiekował się naszą całą rodziną. Dopomagał w pracy Mamusi i Tatusiowi, a Tymka nauczył grzeczności, a mnie dopomógł, abym dobrze się modliła i słuchała swoich rodziców.
Julia

Św. Józefie! Dziękuję Ci, za to, że jesteś przy mnie cały czas. Bardzo dziękuję za moją rodzinę. Proszę wspomagaj mnie w walce z szatanem, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź mi obroną. Św. Józefie ...Bardzo Cię kocham!
Agnieszka

Św. Józefie proszę o zdrowie dla mnie, rodziców, rodzeństwa, dla babci i dziadków oraz o błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny. Proszę o dobre wyniki w nauce. Polecam osoby chore, samotne, biedne i niepełnosprawne.
Lidzia

Św. Józefie! Proszę Cię o dobro i spokój dla moich rodziców i dla mnie. Chroń nas od rego co złe i prowadź nas, gdy zagubimy się w trudach codziennego życia. Dziękuję, że mogłam poznać historię Twojego życia.
Wiktoria

Św. Józefie obdarz mnie i moją kochaną rodzinę opieką i szacunkiem. Spraw, abyśmy od siebie czerpali pomoc i zaufanie. Proszę Cię również o wstawiennictwo do Maryi dla mojej nienarodzonej siostry, aby przyszła na świat w bojaźni Bożej. Św. Józefie módl się za nami!
Tomek

Kochany Św. Józefie! Dziękujemy Ci za zdrowie i rodzinę. Prosimy Cię o to, abyśmy byli dalej zdrowi, byli razem i bogaci. Prosimy Cię, abyśmy mogli spełnić wszystkie nasze marzenia. Prosimy Cię też, abyśmy mogli pojechać do Chorwacji w przyszłym roku oraz o nowy pokój.
Kuba i Maja z rodzicami

Drogi Św. Józefie! Proszę Cię o zwierzątko; aby dzieci z Afryki nie głodowały. abym miała większą chęć do nauki i dłużej bawiła się z koleżankami w szkole...

Św. Józefie miej pod swoją opieką moją rodzinę, moich bliskich. Powierzam Ci także zmarłych.

Św. Józefie! Piszę do Ciebie, aby Cię poprosić o jedną, bardzo ważną przysługę. Proszę Cię miej w opiece ludzi, którzy pracują. Wiesz, przecież jesteś ich patronem. Błagam bądź tak dobry i zaopiekuj się tymi ludźmi, którzy całą noc ciężko pracują, aby utrzymać siebie, rodzinę. Ludzie ci najczęściej spędzają święta w najgorszych warunkach ... Wspóż ich swoją modlitwą.
Gracjan

Święty Józefie! Wierzę w to, że możesz mi pomóc. mam 10 lat i moim największym problemem jest nauczenie się tabliczki mnożenia i dodawania w pamięci....Zapewniam, że nie zrezygnuję z dalszej nauki, bo z innych przedmiotów mam same piątki i trochę czwórek. Tylko z matematyki idzie mi kiepsko...Proszę o wstawiennictwo u Jezusa i Maryi. Do zobaczenia i usłyszenia na modlitwie.
Maciek

Drogi Święty Józefie, Opiekunie Bożej Rodziny. Módl się za moją rodzinę. Spraw, by rodzice przestali się kłócić...Tak bardzo bym chciała, by nasza rodzina była w końcu kochająca i szczęśliwa; by zapanowała w niej radość i spokój ...bym mogła powiedzieć miałam szczęśliwe dzieciństwo.

Wspólnota cywili i wojskowych

Bielska parafia Trójcy Przenajświętszej istnieje od pięćdziesięciu lat. Jednak ośmiokrotnie dłuższą, burzliwą i bogatą historię ma kościół, służący tej wspólnocie.

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 52 gości 

Logowanie