Parafia Trójcy Przenajświętszej

Rzymskokatolicka Parafia
Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia została erygowana w 1958 roku.
43–300 Bielsko–Biała, ul. Sobieskiego 10a, tel. 33/812–56–57
konto: Bank Śląski 16105010701000002213144161

Więcej
Kościół Trójcy Przenajświętszej

Kościół Trójcy Przenajświętszej
wykonany z folii

PUrszula Wiśnicka, artystka z naszej parafii, tworzy obrazy z folii samoprzylepnej. Jej dzieła to pejzaże, kwiaty i kompozycje ostatnio wykonała obraz naszego kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Więcej
Św. Józef

Święty Józef
Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej

Adoracja

Odpocznij przy Mnie
Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czytaj więcej

Sobota, 19 października 2019 roku        

Koncert Świąteczny już za nami

6 stycznia był dla naszej parafii dniem pełnym wzruszeń, radosnych chwil, uśmiechu i serdeczności.
A wszystko to w połączeniu z muzyką stało się okazją do bycia razem, podziękowań, przeprosin, połamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń na ten Nowy Rok.
Wspólne zaangażowanie osób, którym nasza parafia jest bliska, chórzystów, młodych muzyków, solistów, w tym księży tu pracujących sprawiło, że był to wyjątkowy czas. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami Koncert Świąteczny już za nami

"A Słowo stało się Ciałem, i zamieszkało wśród nas..."
Niech ten Nowy Rok naznaczony będzie nieustannym poszukiwaniem Tego, który zamieszkał pośród nas, zwykłych ludzi, abyśmy razem jako wspólnota wierzących odnajdywali Go wszędzie tam, gdzie tylko On potrafi przemawiać -
w ciszy naszych serc. W Jego Słowie.

Wspólnota cywili i wojskowych

Bielska parafia Trójcy Przenajświętszej istnieje od pięćdziesięciu lat. Jednak ośmiokrotnie dłuższą, burzliwą i bogatą historię ma kościół, służący tej wspólnocie.

Kazania

Kazania proboszcza
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Posłuchaj

Komentarze liturgiczne
ks. Andrzeja Sapińskiego
1984-1998

Pobierz
Stronę przegląda teraz 48 gości 

Logowanie