Serce dla Serca przekazało dar dla Szpitali

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Serce dla Serca”, działającego przy parafii Trójcy Przenajświętszej,  serdecznie dziękuje  wszystkim członkom i sympatykom Stowarzyszenia za poparcie naszej inicjatywy i włączenie się w  zbiórkę pieniężną przeznaczoną na pomoc szpitalom.

Jak zawsze i tym razem mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Do chwili obecnej zebraliśmy 4.830 zł . Zakupiliśmy płyny dezynfekcyjne, maski, półmaski i rękawice . Jako darowiznę otrzymaliśmy też 600 sztuk maseczek od współpracującej z nami firmy Biba -Styl z Wilamowic; a nasze seniorki z Kóz i Bielska Białej uszyły około 500 szt. maseczek. Dary te przekazaliśmy do 2 szpitali tj. Szpitala Kolejowego w Wilkowicach oraz Miejskiego Szpitala im. Jana Pawła II w Bielsku Białej przy ul. Wyspiańskiego.

Zawsze otwarci na potrzeby drugiego człowieka i tym razem tworzymy łańcuch dobrych serc niosących pomoc potrzebującym. Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

Nasza akcja trwa nadal. Jeśli więc ktoś ma pragnienie dołączyć do niej zachęcamy do wpłaty na konto Stowarzyszenia: ING Bank Śląski nr: 35 1050 1070 1000 0022 1098 4502 z dopiskiem „ koronawirus – pomoc dla szpitala”.  Dziękujemy za każdy dar serca.